Článek

K a M a B

Profilová fotka

Mgr. Daniela Kozůbková

Vytvořeno:

Spoluautoři:

  • Mgr. Marie Spáčilová
  • Mgr. Ivana Sekaninová

je prý vzkaz pro všechny odcházející z domova: K a M a B = (nezapomeň) klíče a mobil a brýle. Takto legračně vysvětlila zkratku jedna z dívek třídy 2. A.

Záhy však všichni ještě plní smíchu začali zpívat píseň My tři králové.

Kašpar, Melichar a Baltazar byli jedni z prvních, kteří navštívili Ježíška v Betlémě. To už věděli i žáci 1. A a 3. B, kteří se na ně alespoň na chvíli proměnili. Před 2022-ma lety přinesli králové dary. Nám však každoročně odnášejí vánoční svátky …

Dne 6. 1. 2023 však prváky, druháky i třeťáky obdarovali svým příběhem, sčítáním i odčítáním v matematice s číslem 3, hrou Na třetího, hledáním slov na právě tři písmena nebo dramatizací příběhu O zmrzlém králi.

Za dary třem králům děkujeme a o to více se těšíme na další svátky vánoční …

Galerie