Článek

Les a myslivci k sobě patří

Profilová fotka

Mgr. Jitka Hájková

Vytvořeno:

Spoluautoři:

Žáci 4. A od první třídy spolupracovali s Okresním mysliveckým spolkem v Bruntále a s lektorkou Kajkou nám bylo vždy prima. Ve čtvrté třídě jsme se více zabývali ekosystémem les, jehož závěrečnou částí bylo shrnutí znalostí o lesních živočiších a rostlinách. Setkali jsme se v parku, kde si žáci prošli stezku lesa s tajenkou a poté se plnily úkoly již u myslivců.


Páteční den 21.6. byl slunečný, a tak závěrečné opékání zčervenalo naše tváře. Ale klobásky i špekáčky chutnaly skvěle. Pozorování dalekohledem, míření šipkami na kance, hod do liščí tlamy a další sportovní aktivity rozpohybovaly naše těla.


Děkujeme Ing. Karle Hynštové za možnost prožít spousty hezkých a hlavně poučných chvil mezi myslivci.

Galerie