Článek

Vaření kotlíkového guláše v Zátoru

Profilová fotka

Mgr. Naděžda Gazsaková

Vytvořeno:

Spoluautoři:

Téměř po roce se žáci 2. B setkali s paní učitelkou Ivankou Češkovou. A radost byla opravdu veliká!

Po vřelém přivítání jsme se ihned vrhli na pracovní povinnosti. Děti loupaly a krájely cibuli, brambory i kabanos. Menším prvňáčkům z Brantické školy pomáhali i „bývalí deváťáci“, kteří se do Zátoru vydali s námi.

Po práci jsme se mohli vrhnout na legraci! Žáky čekala „bojovná stezka lesem“, krmení králíčků, kopaná, malování na obličej nebo pochodování po ortopedických puzzlích.

Po všech aktivitách nám pořádně vyhládlo a s chutí jsme se vrhli na již vařený kotlíkový guláš. Jako odměnu, za splněnou stezku, žáci dostali menší balíček bonbónů, který stihli zpáteční cestou vlakem sníst!

Velké poděkování zaslouží všichni zúčastnění, ale především paní učitelka Češková. Děkujeme! ?

Galerie