A jsme v cíli

Mgr. Bc. Iva Fidlerová

S koncem školního roku končí i náš eTwinningový projekt „All we need is kindness“, který probíhal od listopadu do května 2024 s partnerskými školami z Turecka, Itálie, Řecka a Litvy. Stěžejním tématem celého projektu byla laskavost a v tomto duchu se nesla i témata jednotlivých měsíců: laskavost k ostatním, k sobě, ke zvířatům a k přírodě.

Právě příroda byla našim posledním tématem. Uklidili jsme okolí naší školy, v anglickém jazyce prezentovali problémy týkající se životního prostředí. Spolu se svými partnerskými spolužáky jsme také vytvořili příběh „Kind World“ – ve kterém každá ze škol napsala svou část příběhu, který navazoval na ostatní.

V rámci závěrečného online setkání měli žáci možnost sdílet své zážitky z projektu a zároveň navrhnout, co by na projektu změnili. Všem žákům 9. B, kteří byli v projektu zapojeni, patří velká pochvala a poděkování.

Celou naši společnou práci na projektu můžete shlédnout v naši virtuální galerii. Račte vstoupit!