Sobota 23. března 2019
Svátek má:  Ivona

Hola, hola, škola volá :) !


  Co všechno děti dovedou a jak jsou připraveny do školních lavic, prokázaly při plnění různých úkolů. V pátek dne 18. 5. se Lvíčata a Tygříci z MŠ U Rybníka a žáci 3. A i 3. B společně sešli v tělocvičně naší školy.

  Zde na dvaceti stanovištích, které vysvětlovali školáci, předškoláci prokazovali znalosti, sebeobslužné dovednosti, zručnost i obratnost. Za splnění úkolu každému předškoláčkovi do karty školáci nakreslili smajlíka :) či natiskli razítko, které zvěstovalo, že se úkol podařilo splnit na jedničku s velkou hvězdičkou.

A jaké úkoly na děti čekaly? Např: zavazovat tkaničku, zapínat knoflíky, stříhat, prolézat tunelem, chodit na chůdách, skákat panáka, nosit míček na lžičce, poznávat čísla do 6, sestavit z obrázků pohádku O Budulínkovi, pojmenovat barvy, vytvořit čtverec, postavit stavbu z kostek, opsat písmenka do mouky či se pokusit podepsat.

  V tělocvičně zavládla pohoda, děti byly velmi samostatné a všechny úkoly plnily s úsměvem na tváři. Věříme, že ten jim vydrží a 1. září s ním půjdou do školy.

  Musíme pochválit školáky, že se i tentokrát, stejně jako při všech setkáních, která byla v letošním školním roce uskutečněna, hezky ke svým mladším kamarádům chovali.

19.5.2018 (zobrazeno: 676)
Jitka Hájková, Ladislava Podešvová


počet obrázků: 22
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka


Zápis do 1. tříd

Zápis do 1. tříd proběhne v pátek 12. dubna 2019 od 14:00 do 17:00 hodin a v sobotu 13. dubna od 8:00 do 11:00 hodin.
Školní časopis