Neděle 24. června 2018
Svátek má:  Jan

Další kolo Florbalové ligy - na ZŠ Cihelní

Ve středu 12. 4. 2017 se na naší škole hrálo předposlední kolo Florbalové ligy I. stupně ŽŠ.
Naše škola držela celkově druhé místo s mírným náskokem, takže cílem bylo upevnit si náskok před posledním kolem a zajistit si tak s předstihem konečné druhé místo.
Zápas jme začali proti ZŠ Jesenická a nebylo to špatné. V průběhu hry jsme vedli o branku, pak soupeř srovnal a zápas se rozhodoval v poslední minutě. Když už vše nasvědčovalo tomu, že budou nájezdy po remíze, tak jsme si nechali necelých 15 sekund před koncem vstřelit lacinou branku a ta nás stála 3 body.
Další zápasy se vyvíjeli již lépe. Všechny jsme vyhráli, byť některé se štěstím, ale to ke sportu patří. Uhájili jsme druhou pozici a máme tak šanci, že se dočkáme po roce pauzy zase medailové pozice.
Vše rozhodne poslední kolo, které bude v květnu na ZŠ Okružní.

19.4.2017 (zobrazeno: 656)
Václav Severa


počet obrázků: 9
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Výdej vysvědčení

Vysvědčení se vydává v úterý
26. června 2018.


Ředitelské volno

Ve dnech 27. - 29. června 2018 bude ředitelské volno.
Školní časopis