Pátek 23. února 2018
Svátek má:  Svatopluk

Basket na ZŠ Cihelní

V rámci naší úspěšné spolupráce s basketbalovým klubem SK Bruntál se ve středu 7. 9. 2016 uskutečnilo ve sportovní hale basketbalové dopoledne.
Děti druhých až pátých tříd si mohly vyzkoušet basketbalový trénink, zasoutěžit si o drobné odměny, zhlédnout krátké utkání svěřenců SK Bruntál. Na hřišti se objevili baskeťáci, kteří jsou nebo byli žáky této školy. V průběhu října se pak podobné setkání uskuteční i s prvňáčky této školy.
Žáci naší školy, kteří budou navštěvovat družinu, budou mít možnost navštívit basketbalový kroužek určený přímo pro ně a v případě, že je basket osloví, se mohou stát členy basketbalového týmu SK ZŠ Cihelní Bruntál, který vstupuje do letošní sezóny.

Těšíme se na vás!

2.9.2016 (zobrazeno: 3056)
Václav Severa, tř. učitelé 2. - 3. tříd


počet obrázků: 18
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Jarní prázdniny


Jarní prázdniny proběhnou v termínu od pondělí 26. února 2018 do pátku
2. března 2018.
Školní časopis