Článek

Žáci 3.A i v dešti zvládli výlet skvěle

Profilová fotka

Mgr. Jitka Hájková

Vytvořeno:

Spoluautoři:

  • Mgr. Jitka Hájková
  • Mgr. Hana Veverka Kociánová

Domluvili jsme se, že navštívíme naši bývalou paní asistentku MirkuMateřské škole ve Světlé Hoře, kde nyní pracuje. Na ni i malé dětičky jsme se moc těšili. Vyrobili jsem dárečky a dne 27. 9. odjeli autobusem na návštěvu. Přivítání bylo veliké. Žáci se rychle vrátili do předškolních let a pohráli si ve třídě i na zahradě. Malým dětem byli skvělými kamarády. Za pomoci paní učitelky ze školky i za nepříznivého počasí hoši zvládli rozdělat oheň, a tak došlo i na svačinku.

Se všemi ve školce jsme se kolem 11:00 hodiny rozloučili a vydali se do Andělské Hory. Cestou nás zastihl déšť, a tak doufám, že povyrosteme.

V Andělské Hoře jsme navštívili kostel, nakoupili si sladkosti, prohlédli si dřevěného anděla a spěchali do restaurace, kde nám nabídli místnost pro usušení a uvařili ovocný čaj. Jakmile se počasí umoudřilo, dokončili jsme procházku po vesnici.

Autobusem jsem se vrátili zpět do Bruntálu a mohli jsme zvolat: „Sláva, nazdar výletu, zmokli jsme a už jsme tu!“

Předškoláci nás navštíví ve třídě v době před zápisem, a tak jim budeme moci oplatit jejich milou pohostinnost.

Galerie