Článek

Kabátek má pichlavý a schová se do trávy

Profilová fotka

Mgr. Jitka Hájková

Vytvořeno:

Spoluautoři:

Kdo to ví? Odpoví!

Ježek přece, to my víme, něco o něm se rádi přiučíme. Takto by pravděpodobně odpověděli žáci z 2. A na začátku třídního podzimního projektu JEŽEK.

Spoustu informací nám sdělila paní Marcela Rozprýmová při besedě o ježcích. Xena – ježčí samice děti velmi zaujala. Taktéž všechny hry, které byly vědomostní.

Ve škole jsme pokračovali čtením s porozuměním. Bodlinka samotář nás zavedl do podzimní přírody. Spolupracovali jsme v ježčí matematice, příkladové bodlinky, malované příklady, sudoku a mnohem více žáci zvládali. Vytvářeli jsme obrázky z plastelíny a všechny ježky žáci uspali písničkou Když potkáte ježky A protože máme rádi výtvarnou výchovu, tak jsme si i ježky s pomocí vidliček namalovali. Všem dětem se práce podařila a obrázky zdobí nástěnku na chodbě i ve třídě.


Velké úsměvy způsobila videa s ježky, které si žáci sami na tabletech vyhledávali. Byla to prima výuka. Fotografie vás o tom jistě přesvědčí.

Galerie