Článek

Screeningové testování žáků

Profilová fotka

Mgr. Jiří Mazal

Vytvořeno:

Spoluautoři:

  • Mgr. Bc. Jiří Pozdíšek
Hot

Vážení rodiče,

 

Ve dnech 22.11. a 29.11. proběhne na škole screeningové testování žáků dle pokynů MŠMT. Průběh testování bude totožný s testováním, které žáci absolvovali již v září. Jedná se o samotesty, které si žáci budou provádět sami pod dohledem třídních vyučujících. Ve třídách prvního stupně bude jako pomoc třídní učitelce přítomna také jedna asistentka pedagoga. U žáků v prvních a třetích třídách je také možná přítomnost jednoho z rodičů.

Žáci si mohou donést své vlastní testy, které mohou použít v průběhu testování. Toto proběhne ve třídách v čase od 7.30 do 8.30.

Děti, které navštěvují ranní družinu, budou testovány až po přechodu do svých tříd.

příloze můžete najít pokyny, které škola obdržela od MŠMT, o průběhu a vyhodnocení testování a také o následném postupu po testování.


Bc. Mgr. Jiří Pozdíšek

 

 

        

Dokumenty

Název Velikost Typ souboru
418.3 KB pdf Stáhnout