Článek

T-Mobile olympijský školní běh 2023

Profilová fotka

Mgr. Václav Severa

Vytvořeno:

Spoluautoři:

Různí běžci, různá místa, olympijská myšlenka. To je heslo, s kterým je propojen T-Mobile Olympijský běh už několik let. Je jedno, jestli jsi závodník, nebo běháš jen občas, jestli jsi malý, nebo velký, jestli běháš radši ve městě, v přírodě, na louce nebo na dráze. Na T-Mobile Olympijském běhu jde především o to se hýbat a hlavně pro radost. Na T-Mobile Olympijském běhu oslavujeme radost z pohybu a sport jako takový. Akcí si totiž připomínáme mezinárodní Olympijský den, tedy založení Mezinárodního olympijského výboru. T-Mobile Olympijský běh je vůbec největší běžeckou událostí u nás.


S touto myšlenkou se naše škola zapojila do projektu T-mobile olympijský školní běh a ve středu 21. 6. 2023 se šlo do parku běhat. Pro naše žáky byl připraven okruh dlouhý 1km a po doběhnutí každý dostal papírovou medaili jako vzpomínku na tuto událost a také malou dobrotu.

Všichni, kdo doběhli, byli vítězové. Není totiž důležité vyhrát, ALE ZÚČASTNIT SE!!!!


Galerie