Středa 17. ledna 2018
Svátek má:  Drahoslav

Dobrodružná cesta parlamenťáků

Na dobrodružnou cestu se poslední týden v září vydala skupina stávajících i nových parlamenťáků. Dvoudenní adaptační kurz letos poprvé proběhl v prostorách naší školy.

Nejdříve se všichni zamysleli nad tím, co jim „adapťák“ přinese a jaká jsou jejich očekávání. Vytvořili si postavu ideálního parlamenťáka i pravidla, kterými se po celou dobu kurzu řídili.

Úvodní seznamovací hry dali nově zvolené i stávající parlamenťáky dohromady a jako tým zvládli všechny další nástrahy a úkoly. A čím vším na dobrodružné cestě prošli?

Při Mezinárodní seznamce si vyzkoušeli pozdravy z celého světa, Chůze důvěry měla zjistit, jak se zavřenýma očima důvěřují svému průvodci. Hra na upíry ukázala, že naše parlamenťáky jen tak něco nevystraší.

V dalších hrách jako byl např. Brod, Stonožka, Živé písmo, Pohyb Améb nebo Ulička důvěry museli všichni spolupracovat, vzájemně komunikovat a mít důvěru k ostatním. Na závěr došlo k hodnocení celého kurzu, který dopadl velmi pozitivně.

Co dodat na závěr? Třeba, že se můžete těšit na aktivity, které pro Vás během školního roku 2016/2017 Vámi zvolení zástupci z jednotlivých tříd nachystají.

6.10.2016 (zobrazeno: 1925)
I. Fidlerová, B. Mikulková


počet obrázků: 1
kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Lyžařský kurz


V pondělí 15. ledna 2018 začíná týdenní lyžařský výcvikový kurz pro žáky 2. stupně.
Školní časopis