Sobota 17. března 2018
Svátek má:  Vlastimil

Cihelní parlamenťáci informují aneb co jsme stihli v září

Již třetím rokem na naší škole funguje Žákovský parlament „Cihelní parlamenťáci“.

A kdo jsme? Jsme žáci 5. – 9. ročníku volení na dva roky, jako zástupci jednotlivých tříd. Našim hlavním úkolem je zprostředkování informací a komunikace se spolužáky, učiteli i vedením školy. Tvoříme nebo se podílíme na organizování školních akcí. Máme svoji nástěnku, klubovnu, kde se scházíme každou středu v 7:00h. Do krabičky „Co můžeme vylepšit“, která je umístěna v prostorách školy můžete i nadále psát své připomínky nebo náměty.

Co jsme stihli v září?

Největším úkolem bylo připravit volby pro naše spolužáky z 5. tříd. Jejich zájem stát se Cihelním parlamenťákem byl opravdu velký. Po sečtení všech hlasů byli z 5. A zvoleni Tereza Tesařová a Ondřej Baláž, z 5. B Viktorie Langrová a Kamila Charvátková, z 5. C Kateřina Ryšková a Lukáš Vrba.

Nové i stávající parlamenťáky čeká od 29. 9. do 30. 9. adaptační kurz na téma „Dobrodružná cesta“, který je zaměřený na vzájemné poznání, rozvoj spolupráce, důvěry i zodpovědnosti.

29.9.2016 (zobrazeno: 1965)
I. Fidlerová, B. Mikulková


počet obrázků: 3
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Zápis do prvních tříd


Zápis do prvních tříd proběhne v pátek 6. dubna 2018 od 14:00 do 17:00 a v sobotu 7. dubna 2018 od 8:00 do 11:00.

Více informací naleznete zde.
Školní časopis