Pátek 20. července 2018
Svátek má:  Ilja

Zazvonil zvonec a ...

  čtenářskému klubu je konec. Po pěti měsících je dnes 22. 6. první čtvrtek, kdy neotvíráme ve 13 hod. knihu. Se zatlačenou slzou v oku vzpomínáme, jaké to bylo.

Na počátku se před námi otvíral plán plný splnitelných přání. Naše sny o zajímavém čtení, neobvyklých knihách, fantastických slovních hrách a divadle se týden co týden naplňovaly. Naše touhy završila námi vymyšlená, s humorem a lehkostí zahraná Zakletá pohádka.

Mnozí diváci zhlédli její část na školním jarmarku a naši fanoušci sledovali napjatě celou čtvrthodinovou verzi v hudebně naší školy dne 15. 6. 2017 od 16.45 hod.

Čtenářský klub pro tento školní rok končí. Někteří z nás v něm budou pokračovat anebo do něj nově vstoupí už v září 2017. Ať si ho užijí stejně jako my čtvrťáci Natálie F., Alice K., Michelle P., Aneta P., Agáta S., Štěpán Š., David V. a Daniela K.

Za poskytnuté fotografie děkujeme panu Prajzovi.

23.6.2017 (zobrazeno: 1407)
Daniela Kozůbková


počet obrázků: 21
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Výdej vysvědčení

Vysvědčení se vydává v úterý
26. června 2018.


Ředitelské volno

Ve dnech 27. - 29. června 2018 bude ředitelské volno.
Školní časopis