Úterý 24. října 2017
Svátek má:  Nina

Čarodějnice přiletěly

Čarodějky v pátek 28. 4. přiletěly a ve školní třídě 2. A se zabydlely, ale jen na chvilku, neboť se blížila Filipojakubská noc.
A tak páteční výuka byla plná kouzel, vaření čarovných lektvarů, povídání o čarodějnici Tiberii, která hledala s havranem Emiliem poklad- přátelství. Také jsme malovali čarodějky, zpívali Pět čarodějnic, létali na koštěti v tělocvičně a různě soutěžili.
Hlavičku si potrápili při výpočtech s malou čarodějkou.
A co vše čarodějky ve školních lavicích navařily? Elixír mládí, krásy, lásky neviditelnosti i chytrosti. Také lektvar nesmrtelnosti, síly, přátelství a úsměvu. Přísadami byly: muší nohy, hadí jed, myší ocásky, ježčí bodliny, netopýří uši, kočičí tlapky, dračí zuby, prasečí štětiny atd.

1.5.2017 (zobrazeno: 1102)
Jitka Hájková


počet obrázků: 13
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Ředitelské volno

Ve středu 25. října 2017 bude ředitelské volno.

Podzimní prázdniny

Ve čtvrtek 26. října 2017 a v pátek 27. října  2017 proběhnou podzimní prázdniny.
Školní časopis