Sobota 19. srpna 2017
Svátek má:  Ludvík

BOTANICKÁ EXPEDICE

    Peterson rozhrnul liány, které se mu kroutily nad hlavou. A potom ji spatřil! Orchidej. Takovou, jakou nikdo nikdy neviděl. Jsem první, kdo ji objevil, pomyslel si. Jsem lovec orchidejí!

   I naše třída se vydala na botanickou expedici na louku pod Uhlířským vrchem. Rozdělili jsme se do badatelských týmů a začali hledat luční rostliny: smetanku, jetel, šťovík, rozrazil, sedmikrásku, kopřivu, jahodník a další. Nalezené rostliny jsme nakreslili a vytvořili tak botanickou ilustraci.

    Tento projekt, který probíhá v rámci ekologické výchovy -  Mistři kolegiální podpory, jsme zakončili v pátek 19. 5. výrobou plakátů.

 


22.5.2017 (zobrazeno: 2287)
Kateřina Šebestová


počet obrázků: 16
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka


Ředitelské volno


Ve čtvrtek 29. června 2017 a v pátek 30. června 2017 bude ředitelské volno.

Školní časopis