Sobota 17. března 2018
Svátek má:  Vlastimil

Rocková hudba

Ve čtvrtek 22. února 2018 nám Mgr. Milan Parnahaj a Josef Šlik opět připravili milé setkání s hudebními žánry rockové hudby. Do jakých kategorií rock dělíme nebo jaké rockové nástroje se v hudbě využívají, se dověděli žáci I. stupně. Umocněním hudebního zážitku byla nejen vizuální projekce, ale i živá reprodukce některých rockových skladeb. Jak je jednoduché ze čtyř slov složit píseň na jednoduchou melodii si na pódiu a s mikrofonem vyzkoušela Andrejka Hanelová a Berry Krištof.

Žáci II. stupně se zaposlouchali do rockových skladeb 90. let. Dozvěděli se spoustu informací a zajímavostí o rockových skupinách – Nirvana, U2, Beatles, R.E.M., The Who….

Ve velkém sále bruntálského kina se nenápadně vytvořila příjemná atmosféra, naši žáci svými dotazy prokázali skutečný zájem o rockovou hudbu.

23.2.2018 (zobrazeno: 229)
B. Mikulková, J. Mazal


počet obrázků: 7
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Zápis do prvních tříd


Zápis do prvních tříd proběhne v pátek 6. dubna 2018 od 14:00 do 17:00 a v sobotu 7. dubna 2018 od 8:00 do 11:00.

Více informací naleznete zde.
Školní časopis