Pátek 22. března 2019
Svátek má:  Leona

Pomalu se blíží….plíží…

   Pomalu se blíží dlouho očekávaný konec školního roku. Se třídami si užíváme školní výlety. V učebnicích otvíráme poslední stránky. Přes okna ve třídě vnímáme slunce, které nás láká ven. Snažíme se opravit si známky a zaháníme myšlenky na prázdniny, na období volnosti, svobody, radosti, a zkoušíme se soustředit na výuku.
   8. června 2018 jsme si už také užili Jarmark, který se v letošním roce nesl v duchu motta- od významného katalánského umělce Antoniho Gaudí

            ,, Příroda je stále otevřená kniha a jen v ní stojí za to číst!“

   Je to krásné a moudré motto, protože jsme zjistili, že příroda nám dá odpověď na všechny otázky. Jejím pozorováním se každý z nás spoustu věcí naučí.
Vždyť svět je plný zvířat a rostlin, zákonitostí a záhad a stojí za to se o tom našem světě dozvědět hodně zajímavostí! Na představení v tělocvičně školy jsme se zaměřili na působení čtyř živlů. Prvňáčci zazpívali o vodě. Fitnessky nám svým vystoupením rozvířily vzduch. Osmáci nám zahráli živé video Polámal se mraveneček a zatančili country tanec. Žáci a žákyně z 5.A nám zazpívali píseň v angličtině. Celé představení ukončili naši ruštináři písní Prázdniny.

    Jarmark jsme si všichni společně užili a vy si užívejte poslední dny školního roku…..

18.6.2018 (zobrazeno: 1626)
Blanka Drabová


počet obrázků: 3
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka


Zápis do 1. tříd

Zápis do 1. tříd proběhne v pátek 12. dubna 2019 od 14:00 do 17:00 hodin a v sobotu 13. dubna od 8:00 do 11:00 hodin.
Školní časopis