Neděle 24. června 2018
Svátek má:  Jan

Na vlnách 6. B

Šesté třídy každoročně začínají svůj příchod na druhý stupeň adaptačním pobytem, který proběhl v září 2017. Naše škola dlouhodobě spolupracuje s neziskovou organizací OPEN HOUSE o.p.s, která vstupuje do dění školy nejen s přednáškami z oblasti prevence patologických jevů, ale také s vícehodinovými programy zaměřenými na třídní kolektivy.

Třídy 6. A a 6. C prošly programem na podzim roku 2017 a teď přišla řada na 6. B, která absolvovala svoji první lekci 6. března 2017.

Cílem spolupráce je posílení pozitivních vztahů ve třídě, podpořit důvěru mezi žáky samotnými a také mezi žáky a třídním učitelem. V průběhu lekcí žáci kooperují, mají možnost, vyjádřit svůj vlastní názor, postoje a učí se přijímat jiné názory a respektovat odlišnosti vrstevníků.

7.3.2018 (zobrazeno: 472)
Eva Mistrová


počet obrázků: 9
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Výdej vysvědčení

Vysvědčení se vydává v úterý
26. června 2018.


Ředitelské volno

Ve dnech 27. - 29. června 2018 bude ředitelské volno.
Školní časopis