Středa 19. prosince 2018
Svátek má:  Ester

Na vlnách 6. B

Šesté třídy každoročně začínají svůj příchod na druhý stupeň adaptačním pobytem, který proběhl v září 2017. Naše škola dlouhodobě spolupracuje s neziskovou organizací OPEN HOUSE o.p.s, která vstupuje do dění školy nejen s přednáškami z oblasti prevence patologických jevů, ale také s vícehodinovými programy zaměřenými na třídní kolektivy.

Třídy 6. A a 6. C prošly programem na podzim roku 2017 a teď přišla řada na 6. B, která absolvovala svoji první lekci 6. března 2017.

Cílem spolupráce je posílení pozitivních vztahů ve třídě, podpořit důvěru mezi žáky samotnými a také mezi žáky a třídním učitelem. V průběhu lekcí žáci kooperují, mají možnost, vyjádřit svůj vlastní názor, postoje a učí se přijímat jiné názory a respektovat odlišnosti vrstevníků.

7.3.2018 (zobrazeno: 760)
Eva Mistrová


počet obrázků: 9
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Ředitelské volno


Ve dnech 3. a 4. ledna 2019 bude ředitelské volno. Nástup do školy bude v pondělí 7. ledna 2019.
Školní časopis