Pátek 23. února 2018
Svátek má:  Svatopluk

Vánoce v Pohodě a v pohodě

   prožíváme díky žákům. Jako učitelé máme to štěstí, že už od začátku prosince se setkáváme s rozesmátými obličeji, s natěšenými dětmi a s radostí naplněnými třídami. Naplněnými velkým očekáváním.

   Očekávání Vánoc jsme si letos zkrátili přípravou na návštěvu Domova seniorů Pohoda. Žáci 8. tříd nachystali pro babičky a dědečky drobné dárky, které jim osobně předali. Mnohé z nás dojalo, jak se ke starším lidem dokáží děti přívětivě chovat.

   Příjemné přijetí čekalo v domově seniorů i na nejmladší děti školy, které zpívaly koledy a tančily za doprovodu rytmických hudebních nástrojů. Žákyně 8. A zpestřily vánoční program step aerobikem na známou píseň z pohádky Tři oříšky pro Popelku.

   Celé představení zakončila 5. A doslova koncertem tří písní. Tuto trojici završili chlapci i dívky „Štědrým večerem“ za zvuku fléten, akordeonu a klarinetu. Ocenění si zaslouží také Aneta a Štěpán, kteří vánoční setkání moderovali i žák 7. B Marek Pelikán, který známými melodiemi vše zahájil.

Podobné představení jako senioři mohou dnes, 19. 12. 2017 v 16 hod., zhlédnout také příbuzní a kamarádi žáků.

Za organizaci a přípravu vám hezké Vánoce přejí: Kozůbková, Mazal, Mikulková, Mistrová, Šebestová, Zavadilová

20.12.2017 (zobrazeno: 502)


počet obrázků: 53
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Jarní prázdniny


Jarní prázdniny proběhnou v termínu od pondělí 26. února 2018 do pátku
2. března 2018.
Školní časopis