Středa 23. ledna 2019
Svátek má:  Zdeněk

Vánoce v Pohodě a v pohodě

   prožíváme díky žákům. Jako učitelé máme to štěstí, že už od začátku prosince se setkáváme s rozesmátými obličeji, s natěšenými dětmi a s radostí naplněnými třídami. Naplněnými velkým očekáváním.

   Očekávání Vánoc jsme si letos zkrátili přípravou na návštěvu Domova seniorů Pohoda. Žáci 8. tříd nachystali pro babičky a dědečky drobné dárky, které jim osobně předali. Mnohé z nás dojalo, jak se ke starším lidem dokáží děti přívětivě chovat.

   Příjemné přijetí čekalo v domově seniorů i na nejmladší děti školy, které zpívaly koledy a tančily za doprovodu rytmických hudebních nástrojů. Žákyně 8. A zpestřily vánoční program step aerobikem na známou píseň z pohádky Tři oříšky pro Popelku.

   Celé představení zakončila 5. A doslova koncertem tří písní. Tuto trojici završili chlapci i dívky „Štědrým večerem“ za zvuku fléten, akordeonu a klarinetu. Ocenění si zaslouží také Aneta a Štěpán, kteří vánoční setkání moderovali i žák 7. B Marek Pelikán, který známými melodiemi vše zahájil.

Podobné představení jako senioři mohou dnes, 19. 12. 2017 v 16 hod., zhlédnout také příbuzní a kamarádi žáků.

Za organizaci a přípravu vám hezké Vánoce přejí: Kozůbková, Mazal, Mikulková, Mistrová, Šebestová, Zavadilová

20.12.2017 (zobrazeno: 1360)


počet obrázků: 53
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Ředitelské volno
Z důvodu rekonstrukce školy vyhlašujemeve dnech 30.1.2019 a 31.1.2019 ředitelské volno.

Výdej vysvědčení
Vysvědčení za I. pololetí bude vydáno v úterý 29.1.2019.

Pololetní prázdniny
Pololetní prázdniny budou 1.2.2019.

Zápis do 1. tříd

Zápis do 1. tříd proběhne v pátek 12. dubna 2019 od 14:00 do 17:00 hodin a v sobotu 13. dubna od 8:00 do 11:00 hodin.
Školní časopis