Úterý 24. října 2017
Svátek má:  Nina

Dnes byly naše třídy prázdné.

Proč? Již druhým rokem jsme se totiž zúčastnili mezinárodního svátku vzdělávání na čerstvém vzduchu, který nese název Den prázdných tříd.
Letos byl vyhlášen v pátek 9. 6. 2017. Zatímco vloni nás překvapil déšť s prudkým větrem, letos nám počasí přálo až neuvěřitelně.
Druháci a třeťáci
zkoumali živou a neživou přírodu na louce. Prvňáci sledovali letní přírodu v okolí Bruntálu a z přírodnin vyráběli voňavé kelímky a mandaly.

12.6.2017 (zobrazeno: 550)
I.Češková,L. Podešvová,T. Janíková,I. Sekaninov


počet obrázků: 28
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Ředitelské volno

Ve středu 25. října 2017 bude ředitelské volno.

Podzimní prázdniny

Ve čtvrtek 26. října 2017 a v pátek 27. října  2017 proběhnou podzimní prázdniny.
Školní časopis