Čtvrtek 19. dubna 2018
Svátek má:  Rostislav

Dnes byly naše třídy prázdné.

Proč? Již druhým rokem jsme se totiž zúčastnili mezinárodního svátku vzdělávání na čerstvém vzduchu, který nese název Den prázdných tříd.
Letos byl vyhlášen v pátek 9. 6. 2017. Zatímco vloni nás překvapil déšť s prudkým větrem, letos nám počasí přálo až neuvěřitelně.
Druháci a třeťáci
zkoumali živou a neživou přírodu na louce. Prvňáci sledovali letní přírodu v okolí Bruntálu a z přírodnin vyráběli voňavé kelímky a mandaly.

12.6.2017 (zobrazeno: 873)
I.Češková,L. Podešvová,T. Janíková,I. Sekaninov


počet obrázků: 28
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Konzultace pro rodiče


Konzultační odpoledne pro rodiče proběhne ve čtvrtek 19. dubna 2018 od 15:30 - 17:30 hodin.
Školní časopis