Sobota 19. srpna 2017
Svátek má:  Ludvík

Dnes byly naše třídy prázdné.

Proč? Již druhým rokem jsme se totiž zúčastnili mezinárodního svátku vzdělávání na čerstvém vzduchu, který nese název Den prázdných tříd.
Letos byl vyhlášen v pátek 9. 6. 2017. Zatímco vloni nás překvapil déšť s prudkým větrem, letos nám počasí přálo až neuvěřitelně.
Druháci a třeťáci
zkoumali živou a neživou přírodu na louce. Prvňáci sledovali letní přírodu v okolí Bruntálu a z přírodnin vyráběli voňavé kelímky a mandaly.

12.6.2017 (zobrazeno: 371)
I.Češková,L. Podešvová,T. Janíková,I. Sekaninov


počet obrázků: 28
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka


Ředitelské volno


Ve čtvrtek 29. června 2017 a v pátek 30. června 2017 bude ředitelské volno.

Školní časopis