Úterý 16. října 2018
Svátek má:  Havel

Bezpečnost na prvním místě

O tom, jak důležitá je bezpečnost našich dětí na silnících není třeba polemizovat. S dovršením desátého roku života mohou děti bez doprovodu svých zákonných zástupců vjet do silničního provozu. Předat žákům čtvrtého ročníku cenné informace přišli pracovníci PIS PČR Bruntál dne 20. dubna 2018.
Policisté žáky vhodnou formou seznámili s dopravními předpisy, dopravními značkami a jak má vypadat správně vybavené jízdní kolo a to jak povinnou výbavu, výbavu za snížené viditelnosti, ale také jaká výbava je doporučená. Samozřejmě připomněli také povinnost mít cyklistickou přilbu do 18-ti let. A také proč jsou důležité reflexní prvky.

Při dalším setkání, které proběhne dne 11. 5. 2018, budou v přípravě na průkaz cyklisty pokračovat a to formou cvičných testů z pravidel silničního provozu.

23.4.2018 (zobrazeno: 376)
Eva Mistrová


počet obrázků: 11
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Školní časopis