Čtvrtek 24. května 2018
Svátek má:  Jana

13 JE PRO NÁS ŠŤASTNÉ ČÍSLO

Kdo je pověrčivý, čísla 13 se trochu bojí.
Celý den mraky čekaly na déšť, přesto pršelo jen chvíli.
Ze strany skateboardového hřiště to vypadalo na požár školy, ale šlo jen o ukázku hasičského zásahu.
Prostor před školou vypadal jako cvičiště koní, ale ti jen klidně vozili žáky naší školy.
Chodby přízemí a 1. patra sálaly atmosférou tržiště, ale to jen žáci prodávali výrobky svých rodin a přilepšili tak svému třídnímu rozpočtu. Lomoz z dílen ve třídách druhého stupně naznačoval, že celá škola je plná tvořivých dětí. Rodiče měli plné náruče. Ne však svých ratolestí, ale jejich výrobků. Prožívali se svým synem nebo dcerou první pocity trémy z vystoupení ve velké tělocvičně plné lidí.
Domů si účastníci odnášeli zvířátko na špejli, loutku, svou fotografii v dobovém kostýmu, skládanku origami, míček nebo létající talíř. Ve své mysli si promítali zážitek z anglického divadla nebo z představení čtenářského klubu čtvrtých tříd.
Stále přemýšleli nad znalostním kvízem, nad překážkovou dráhou nebo tréninkem paměti.
Přestože se jednalo o 13. školní jarmark ZŚ Bruntál, Cihelní 6 konaný dne 16. 6. 2017, obavy pověrčivých se nenaplnily a všichni si akci báječně užili!

20.6.2017 (zobrazeno: 1019)
Daniela Kozůbková, Jiří Mazal


počet obrázků: 27
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Setkání budoucích prvňáčků

Ve středu 23. května 2018 proběhne setkání budoucích prvňáčků.

Třídní schůzky


Ve čtvrtek 7. června 2018 budou třídní schůzky.

Jarmark

V pátek 8. června 2018 Vás srdečně zveme na školní Jarmark.
Školní časopis