Sobota 16. února 2019
Svátek má:  Ljuba

„Chceme být zdraví,“

říkali třeťáci, kteří dne 20. 6. prožili Den zdraví. Začali jsme sportem, konkrétně během v parku při účasti na „T-Mobile Olympijský běh". Uběhnout skoro kilometr a u toho se ještě usmívat, bylo opravdu náročné. Všichni si s během poradili, někteří byli rychlí, jiní určenou trať zdolali třeba i s prokládáním chůze. Vždyť není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!

Ve škole jsme se dále zabývali zdravím. Když žáci zdraví, je to slušnost, když jsou zdraví, je to výhra! V komunitním kruhu jsme odpovídali na otázku: "Co se ti vybaví, když se řekne zdraví?"

-sportování, jíst zdravě, hodně spát, nekouřit, nebrat drogy, neriskovat, odpočívat, omezit sladkosti, nepít colu,…….

Sestavovali jsme abecedu zdraví a seznámili se s výživovou pyramidou. Každý si namaloval svého duhového panáčka „Zdravíčka" a pak do barevných ploch dopisoval názvy ovoce a zeleniny. Měli bychom jich denně sníst 5 porcí v různých barvách.

Doufáme, že žáci třetích tříd toto budou dodržovat a utužovat tak své zdraví, které se opravdu koupit nedá! Proto si jej važme.

Přejeme všem hezké prázdniny a žádné zlomeniny!

21.6.2018 (zobrazeno: 2077)
Jitka Hájková, Ladislava Podešvová


počet obrázků: 16
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Zápis do 1. tříd

Zápis do 1. tříd proběhne v pátek 12. dubna 2019 od 14:00 do 17:00 hodin a v sobotu 13. dubna od 8:00 do 11:00 hodin.
Školní časopis