Sobota 23. března 2019
Svátek má:  Ivona

Velká sportovní premiéra

Svoji premiéru v pořádání soutěží z oblasti naturální kulturistiky a fitness měla 28. dubna 2018 Česká asociace naturální kulturistiky a fitness, která uspořádala Mezinárodní Mistrovství České republiky v naturální kulturistice a fitness v Městském divadle v Bruntále. Ředitelkou soutěže byla Mgr. Eva Mistrová.
Soutěž byla dvoukolová, semifinále začalo v 10 hodin a finálové boje se odehrávaly od 16 hodin. Hned na úvod zazněla hymna České republiky v podání pěveckého sboru Základní umělecké školy Bruntál. Moravskoslezský kraj navštívilo 67 závodníků z České republiky, Slovenska a Maďarska, kteří mezi sebou soupeřili v 16 soutěžních kategoriích - Mr. Physique, Fitness Figura, Sport model do 165 cm, Sport Model nad 165 cm, Naturální kulturistika muži do 175 cm, Naturální kulturistika nad 175 cm, Naturální kulturistika muži 40 – 50 let, Naturální kulturistika muži nad 50 let, Fitness Bikini do 23 let, Fitness Bikini do 165 cm. Fitness Bikini nad 165 cm, Fitness dětí 5 – 7 let, Fitness dětí - 10 let, Fitness dětí 11 – 13 let, Fitness dětí 14 – 15, Fitness classic – ženy.

Město Bruntál a zároveň naší školu reprezentovalo 12 děvčat a to v kategoriích dětského fitness.
Dále měla Česká republika zastoupení v těchto kategoriích: Mr. Physique, Fitness Figura, Sport model do 165 cm, Naturální kulturistika muži do 175 cm, Naturální kulturistika nad 175 cm, Naturální kulturistika muži 40 – 50 let, Fitness Bikini do 23 let, Fitness Bikini do 165 cm a Fitness Bikini nad 165 cm. Na závěr semifinále vystoupily děti se svými volnými sestavami, které sklidily zasloužený obdiv a potlesk diváků. Úplný závěr patřil ženskému fitness a všichni sportovci postoupili do finálových bojů.

Připravenost reprezentantů hodnotila odborná porota, ve které měly zastoupení všechny zúčastněné státy. Hlavním rozhodčím byl Ján Berdy a společně s ním v panelu rozhodčích byli: Iveta Hauserová, Jan Zdrha, Telek Zoltán, David Gál a Miloš Šnajdr. Ke změně došlo v kategoriích dětí, kde výkony fitnessek hodnotila Jana Janderová, Anna Carbajo a Melinda Kecskés.

Finále bylo zahájeno nástupem všech závodníků na pódiu s průvodním slovem starosty Města Bruntál Ing. Petrem Rysem, MBA, kterého vystřídal prezident Slovenské asociace naturální kulturistiky Viliam Rigo a také prezidentka České asociace naturální kulturistiky a fitness Mgr. Eva Mistrová.
Soutěžní kategorie a jejich finálové souboje byly proloženy doprovodnými programy, kterými byly bruntálské fitnessky se svými duo sestavami, Jiu-Jitsu Bruntál a TŠ IN MOTION.
Tato mezinárodní soutěž byla zároveň nominačním závodem pro všechny české reprezentanty na INBA (International natural bodybuilding association) Mistrovství světa, které se uskuteční
2. června 2018 v Brně
. A díky tomu diváci shlédli dvojí medailový ceremoniál – Mezinárodní Mistrovství České republiky v naturální kulturistice a fitness a Mistrovství České republiky v tomtéž.

Úspěchy našich nejmenších:
 Fitness dětí 5 – 7 let
1. místo: Alžběta Kárníková

Fitness dětí 8 – 10 let
2. místo: Natálie Hájková
5. místo: Nikol Ozsvaldová
6. místo: Valerie Jordová
11. místo: Aneta Nováková ¨

Fitness dětí 11 – 13 let
3. místo: Barbora Nečasová
4. místo: Klára Vokálová
6. místo: Anna Staňková
7. místo: Daniela Kořínková
8. místo Marie Borečková
9. místo: Bára Bokůvková

Fitness dětí 14 – 15 let
3. místo: Viktorie Adéla Ferencová

Tento celodenní maratón moderoval Petr Juriga. Pochvala patří i divákům, kteří vytvořili závodníkům skvělou atmosféru. Partnery soutěže byl Moravskoslezský kraj a Město Bruntál.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na spolufinancování a samotné realizaci Mezinárodního Mistrovství České republiky v naturální kulturistice a fitness a také TV Polar a deníku Náš domov.
Více fotografií a videí z akce naleznete zde:
https://polar.cz/zpravy/bruntalsko/bruntal/11000012696/mistrovstvi-cr-v-naturalni-kulturistice-a-fitness
https://www.facebook.com/inbaczechrepublic/
https://cankf-inba.cz

1.5.2018 (zobrazeno: 1278)
Eva Mistrová


počet obrázků: 20
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka


Zápis do 1. tříd

Zápis do 1. tříd proběhne v pátek 12. dubna 2019 od 14:00 do 17:00 hodin a v sobotu 13. dubna od 8:00 do 11:00 hodin.
Školní časopis