Neděle 22. dubna 2018
Svátek má:  Evžénie

Tygři vybojovali stříbro

Dny našeho města zahájil turnaj ve vybíjené žáků 4.-5.  tříd všech bruntálských základních škol. ZŠ Petrin pořádala tuto soutěž ve spolupráci s městem Bruntál už po páté.

Vzhledem k nepřízni počasí se tentokrát turnaj konal v tělocvičně pořadatelské školy, a tak nejsilnější pokřik zněl: „ Petrin, dotoho ! "

Svou skupinu jsme počtem vybitých hráčů vyhráli. Ve finále  jsme nakonec skončili  DRUZÍ, kde jsme se trochu zalekli sestavy a výborné spolupráce družstva ze ZŠ Jesenická. Nám však nechyběla mrštnost a bojovnost až do konce.

Všichni soutěžící byli odměněni potleskem a hodnotnými cenami. 

Tady jsou jména mladých sportovců:

Richard Oravec     4.A

Florián Višňa         4.B

Pavel Seitz           4.B

Lukáš Hurajt         4.C

Lukáš Lerbletier    4.C

Ondra Baláš         5.A

Tomáš  Navrátil    5.B

Ondřej Foldyna     5.B

Josef Háša           5.C

Jan  Matlák          5.C


Klukům blahopřejeme!

18.6.2017 (zobrazeno: 1508)
Věra Kocúrková


počet obrázků: 12
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Konzultace pro rodiče


Konzultační odpoledne pro rodiče proběhne ve čtvrtek 19. dubna 2018 od 15:30 - 17:30 hodin.
Školní časopis