Úterý 14. srpna 2018
Svátek má:  Alan

Školní turnaj

Protože je u nás stolní tenis velmi oblíbený, ve středu 23. 5. 2018 mohli žáci z 5. – 9. tříd porovnat své dovednosti ve školním turnaji.

Po úvodním rozlosování do tří základních skupin hrálo 21 žáků systémem každý s každým. Do finálové části postoupili čtyři nejlepší hráči z každé skupiny a čekala je vyřazovací část.

O vítězství si zahrála Veronika M. (6. B) a Jan Z. (6. A). Ve finále si Verča počínala stejně sebevědomě jako v celém turnaji a zaslouženě vyhrála. Třetí místo obsadil Jakub M. (6. C).

Všichni hráči předvedli, že stolní tenis hrát umí a chtějí se i nadále zlepšovat. Je to sport, který je snadné hrát, ale velmi těžké opravdu zvládnout.

29.5.2018 (zobrazeno: 294)
Iva Fidlerová


počet obrázků: 7
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Výdej vysvědčení

Vysvědčení se vydává v úterý
26. června 2018.


Ředitelské volno

Ve dnech 27. - 29. června 2018 bude ředitelské volno.
Školní časopis