Pondělí 19. listopadu 2018
Svátek má:  Alžběta

Školní turnaj

Protože je u nás stolní tenis velmi oblíbený, ve středu 23. 5. 2018 mohli žáci z 5. – 9. tříd porovnat své dovednosti ve školním turnaji.

Po úvodním rozlosování do tří základních skupin hrálo 21 žáků systémem každý s každým. Do finálové části postoupili čtyři nejlepší hráči z každé skupiny a čekala je vyřazovací část.

O vítězství si zahrála Veronika M. (6. B) a Jan Z. (6. A). Ve finále si Verča počínala stejně sebevědomě jako v celém turnaji a zaslouženě vyhrála. Třetí místo obsadil Jakub M. (6. C).

Všichni hráči předvedli, že stolní tenis hrát umí a chtějí se i nadále zlepšovat. Je to sport, který je snadné hrát, ale velmi těžké opravdu zvládnout.

29.5.2018 (zobrazeno: 413)
Iva Fidlerová


počet obrázků: 7
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka


Třídní schůzky

Ve čtvrtek 15. listopadu 2018 proběhnou třídní schůzky od 15:30 hod. Po nich bude následovat konzultační odpoledne.
Školní časopis