Úterý 13. listopadu 2018
Svátek má:  Tibor

RBP Street Hockey

Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se! Heslo florbalového turnaje RBP Street Hockey, pořádaného v Moravskoslezském a Olomouckém kraji pro žáky do 13 let.

Dvojzápas oblastního kola jsme odehráli ve čtvrtek 22. 3. 2018 se ZŠ Školní. Soupeř nás zaskočil velmi dobrou hrou a zaslouženě vyhrál první zápas v poměru 9:3. Po krátké pauze následoval druhý zápas, který jsme začali lépe a po prvním poločase vedli 4:0. Výměna stran se nesla ve znamení velkého náporu soupeře, nakonec jsme však náskok uhájili a zvítězili 5:4.

Každý tým vyhrál jeden zápas, následovaly proto nájezdy, ve kterých nás podržel výborný výkon brankáře Lukáše Hurajta. Mohli jsme se tak radovat z postupu do předkola finále se ZŠ Okružní.

Sestava:
Lukáš Hurajt – brankář
Ondřej Baláž
Jakub Raab
Adam Bryndáč
Jiří Havlan
Lukáš Vrba

26.3.2018 (zobrazeno: 1807)
Iva Fidlerová


počet obrázků: 5
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka


Třídní schůzky

Ve čtvrtek 15. listopadu 2018 proběhnou třídní schůzky od 15:30 hod. Po nich bude následovat konzultační odpoledne.
Školní časopis