Čtvrtek 24. května 2018
Svátek má:  Jana

Pokračuje Florbalová liga bruntálských ZŠ

Ve čtvrtek 16. 3. 2017 se ve sportovní hale v Bruntále hrálo další kolo Bruntálské florbalové ligy ZŠ prvního stupně. Tentokrát kvůli nemoci se nedostavila ZŠ Malá Morávka, takže jsme hráli pouze v 5 týmech.

Naši chlapci průběžně drží celkové druhé místo, o které se zdá bude ještě velký boj, neboť před tímto kolem na třetím místě Petrin ztrácel na naší školu pouze 4 body. Proto byl úkol jasný, udržet druhou příčku za každou cenu a nasbírat tím pádem více bodů, než chlapci z Petrina. To se také povedlo.
Chlapci konečně dokázali porazit ZŠ Jesenická, ale naopak utrpěli porážku od ZŠ Okružní, ale co je nejdůležitější, vyhráli nad ZŠ Petrin a odskočili na 9 bodů. Petrinu se v tomto kole moc nedařilo a dokonce přepustili třetí příčku ZŠ Okružní. Zdá se, že poslední dvě kola bude velký boj o konečné druhé a třetí místo, nic není rozhodnuto.
Další kolo se koná 12. 4. na ZŠ Cihelní, takže budeme chtít využít domácího prostředí a pochopitelně se předvést a podat nejlepší výkon, který určitě ocení domácí fanoušci.

20.3.2017 (zobrazeno: 1001)
Václav Severa


počet obrázků: 5
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Setkání budoucích prvňáčků

Ve středu 23. května 2018 proběhne setkání budoucích prvňáčků.

Třídní schůzky


Ve čtvrtek 7. června 2018 budou třídní schůzky.

Jarmark

V pátek 8. června 2018 Vás srdečně zveme na školní Jarmark.
Školní časopis