Středa 19. prosince 2018
Svátek má:  Ester

Bruslení je prima, říká naše třída

Třída 3. A hodiny tělesné výchovy v tělocvičně vyměnila za 12 vyučovacích hodin na zimním stadionu. Začátky pro mnohé malé sportovce byly krušné, neb více než polovina žáků bruslila poprvé. Opatrné krůčky, pomoc hrazdiček, dobře míněné rady, píle a odvaha vedly k tomu, že se všichni zlepšovali nejen v bruslení, ale i technice a obratnosti.

Hry, slalom a hokej, kterého se účastnili nejen chlapci, nám pobyt na ledě zpestřovaly.

Vždy jsme se těšíli na svačinu, teplý nápoj, odpočinek a poté hurá znovu na led. Bruslení se neobešlo bez pádů, ale úrazy se nám naštěstí vyhnuly. Modřinu či naraženinu jsme si domů občas přinesli, ale víme, že život není peříčko. Často nám svítilo sluníčko a kamarádské vztahy se v naší třídě utužily.

Děkuji všem žákům za zodpovědný přístup. Také děkuji rodičům i prarodičům, kteří se pravidelně zúčastňovali bruslení, za pomoc a ochotu. Nyní již zbývá nám všem popřát hezké jarní prázdniny. Věřím, že u mnohých budou sportovní.

23.2.2018 (zobrazeno: 1032)
Jitka Hájková


počet obrázků: 18
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Ředitelské volno


Ve dnech 3. a 4. ledna 2019 bude ředitelské volno. Nástup do školy bude v pondělí 7. ledna 2019.
Školní časopis