Neděle 24. června 2018
Svátek má:  Jan

Tygři vybojovali stříbro

Dny našeho města zahájil turnaj ve vybíjené žáků 4.-5.  tříd všech bruntálských základních škol. ZŠ Petrin pořádala tuto soutěž ve spolupráci s městem Bruntál už po páté.

Vzhledem k nepřízni počasí se tentokrát turnaj konal v tělocvičně pořadatelské školy, a tak nejsilnější pokřik zněl: „ Petrin, dotoho ! "

Svou skupinu jsme počtem vybitých hráčů vyhráli. Ve finále  jsme nakonec skončili  DRUZÍ, kde jsme se trochu zalekli sestavy a výborné spolupráce družstva ze ZŠ Jesenická. Nám však nechyběla mrštnost a bojovnost až do konce.

Všichni soutěžící byli odměněni potleskem a hodnotnými cenami. 

Tady jsou jména mladých sportovců:

Richard Oravec     4.A

Florián Višňa         4.B

Pavel Seitz           4.B

Lukáš Hurajt         4.C

Lukáš Lerbletier    4.C

Ondra Baláš         5.A

Tomáš  Navrátil    5.B

Ondřej Foldyna     5.B

Josef Háša           5.C

Jan  Matlák          5.C


Klukům blahopřejeme!

18.6.2017 (zobrazeno: 1645)
Věra Kocúrková


počet obrázků: 12
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Výdej vysvědčení

Vysvědčení se vydává v úterý
26. června 2018.


Ředitelské volno

Ve dnech 27. - 29. června 2018 bude ředitelské volno.
Školní časopis