Čtvrtek 19. dubna 2018
Svátek má:  Rostislav

Hry známé i neznámé

V úžasném aprílovém počasí dne 19. dubna 2017 navštívili vybraní žáci sedmého ročníku Centrum sociálních služeb pro seniory Pohoda.

Tradiční zdobení perníčků jsme vyměnili za společenské hry nejrůznějšího druhu – „Člověče, nezlob se“, „Dobble“, „Cink“, „Domino“, „Pexeso“, „Najdi deset rozdílů“, „Kloboučku hop“ a také různé karetní hry.

Společně se seniory jsme zavzpomínali na zábavné hrátky a zároveň zaktivovali mozkové buňky. Trpělivost dětí byla obdivuhodná. S úsměvem na tváři několikrát zopakovaly pravidla hry a současně si stihly s nadšenými spoluhráči popovídat o jejich životě.

19.4.2017 (zobrazeno: 874)
E. Mistrová, L. Ringlová


počet obrázků: 18
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Konzultace pro rodiče


Konzultační odpoledne pro rodiče proběhne ve čtvrtek 19. dubna 2018 od 15:30 - 17:30 hodin.
Školní časopis