Pátek 26. dubna 2019
Svátek má:  Oto

Co všechno musí udělat jaro


Básní Františka Halase jsme zahájili jarní setkání žáků třetích tříd s předškoláky z oddělení Lvíčků a Tygříků.

Básnička byla ilustrovaná a zdramatizovaná. Po chvilce povídání o jaru, jsme si zahráli hru: Čáp ztratil čepičku a to v jazyce českém i anglickém.

Čápi se již vrátili z teplých krajů a my si je společně vyrobili. Spolupráce dětí byla skvělá, neboť se již znají. K práci nás pobízela i zpěvačka Míša Růžičková a její píseň Čáp.

K jaru neodmyslitelně patří Velikonoce. A tak děti hledaly, skládaly a lepily kousky papírových vajíček. Ani se nenadály a vyrobily veselá vejce.

Závěrem jsme si zazpívali píseň Na jaře, na jaře, čáp jede v kočáře. Věříme, že jaro se opravdu přiblíží a to nejen kalendářně, ale i hezkým počasím. Veselí papíroví čápi sluníčko jistě probudí.

Hezké svátky jara přejí Lvíčci, Tygříci z MŠ a žáci třetích tříd ZŠ.

30.3.2018 (zobrazeno: 1604)
Jitka Hájková, Ladislava Podešvová


počet obrázků: 25
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Školní časopis