Čtvrtek 20. září 2018
Svátek má:  Oleg

Lovili jsme zlatou rybku

Třicet dětí z polského Opole navštívilo naší školu v úterý 24.10.2017, aby se svými českými vrstevníky společně zažily výjimečný den!

V tělocvičně školy se utkalo šest družstev v barevných dresech v netradičních disciplínách:

1. Běh obrů 
        2. Hod do láhve 
                3. Bouřlivé moře 
                        4. Balanční tyč 
                                5. Zlatá rybka 
                                        6. Pták Ohnivák 


Jejich sportovní zápolení byla doprovázena vlastnoručně vyrobenými vlajkami a vymyšlenými pokřiky. Při organizaci na jednotlivých stanovištích vypomáhali žáci z 8. B třídy. Díky ním je sportovci procházeli plynuleji.

V průběhu dne počáteční ostýchavost ustupovala a děti postupně navazovaly kontakty, společně se bavily i povzbuzovaly se.

Po sladkém obědě společný program pokračoval návštěvou Pradědovy galerie v Jiříkově. Tam našimi průvodci byly dřevěné sochy, které nás v několika jazycích seznamovaly s tím, jak vznikaly i co představují.

 Nejvíce času jsme strávili v dětském ráji dřevěných kolotočů, prolézaček i rozhleden. Nechyběl ani nákup zdejších suvenýrů a společné foto u vítacích soch. Tady jsme se rozloučili a popřáli si šťastnou cestu domů.

Těšíme se na jaro, kdy se zase uvidíme. 

Tentokrát v opolské škole!

                                                                                                                                        páté třídy s třídními učitelkami

2.11.2017 (zobrazeno: 1325)
Věra Kocúrková


počet obrázků: 18
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka


Adaptační pobyt

Od 19. - 21 září 2018 proběhne adaptační pobyt třídy 6.A.
Školní časopis