Úterý 19. června 2018
Svátek má:  Leoš

Vlakem do světa techniky

Tajemství technických vynálezů od parního stroje až po současnost nám odhalil Jules Verne na jedinečné výstavě v areálu Dolních Vítkovic v Ostravě.

V sobotu 19. listopadu 2016 turisti SVČ Bruntál si interaktivně užili odpoledne v budově bývalé VI. energetické ústředny U6.

Procházeli jsme dílnami s modely CNC strojů, na kterých jsme si mohli sami vyzkoušet obrábění, vyráběli jsme elektřinu vlastními silami nebo jsme prozkoumávali obří exponát ponorky Nautilus z románu Julese Verna. 

V tvořivé dílně si děvčata vyrobila skákací žabku z papíru technikou Origami, páni kluci zase zasedli k volantům simulátorů rychlých kol.

Čas na této interaktivní a dotykové expozici utekl rychle. Určitě se mnozí z nás tady opět vrátí, aby na praktických příkladech si mohli dokázat, že technika není žádný strašák, ale záživný obor s budoucností.

 

22.11.2016 (zobrazeno: 1997)
Věra Kocúrková


počet obrázků: 17
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Výdej vysvědčení

Vysvědčení se vydává v úterý
26. června 2018.


Ředitelské volno

Ve dnech 27. - 29. června 2018 bude ředitelské volno.
Školní časopis