Úterý 24. října 2017
Svátek má:  Nina

Putování kolem řeky Odry

V přírodním parku Oderské vrchy se rozkládá malebná obec Spálov, obklopena zalesněnými stráněmi kopců. Třetí květnový víkend tudy putovala desítka mladých turistů naší školy.

A tady jsou jejich postřehy z výpravy:

Nejvíc se mi líbilo spaní v místní ubytovně skautů. Ve Spálově jsem ještě nikdy nebyla, proto to bylo zajímavé a byla to velká změna.         Tereza T.

Zaujal mě nejmenší zděný větrný mlýn v ČR. Zabydlel se tady kouzelný skřítek Větroplach.                                                         Míša K.

Líbilo se mi, že jsme se šli podívat na bonsaje (stromy v misce). Byl to prima víkend se všemi z turisťáku!                                 Eliška Š.

A mně se zase líbilo, jak jsme prošli alejí večer úplně ve tmě!                                                                                                  Malenka K.

Cesta vlakem byla dlouhá a já jsem pořád jedl.               Tom Klásek

Napili jsme se vody, která vytékala ze skály.                   Tereza V.

Zajistil pro všechny snídani a vytíral jsem podlahu.           Sedrik N.

Mně se líbilo na dětském hřišti, kde jsem jezdil na lanovce.

Tom Kožíšek

                                                                                                                                                                        mladí turisti SVČ Bruntál

22.5.2017 (zobrazeno: 2565)
Věra Kocúrková


počet obrázků: 22
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Ředitelské volno

Ve středu 25. října 2017 bude ředitelské volno.

Podzimní prázdniny

Ve čtvrtek 26. října 2017 a v pátek 27. října  2017 proběhnou podzimní prázdniny.
Školní časopis