Neděle 24. června 2018
Svátek má:  Jan

Putování kolem řeky Odry

V přírodním parku Oderské vrchy se rozkládá malebná obec Spálov, obklopena zalesněnými stráněmi kopců. Třetí květnový víkend tudy putovala desítka mladých turistů naší školy.

A tady jsou jejich postřehy z výpravy:

Nejvíc se mi líbilo spaní v místní ubytovně skautů. Ve Spálově jsem ještě nikdy nebyla, proto to bylo zajímavé a byla to velká změna.         Tereza T.

Zaujal mě nejmenší zděný větrný mlýn v ČR. Zabydlel se tady kouzelný skřítek Větroplach.                                                         Míša K.

Líbilo se mi, že jsme se šli podívat na bonsaje (stromy v misce). Byl to prima víkend se všemi z turisťáku!                                 Eliška Š.

A mně se zase líbilo, jak jsme prošli alejí večer úplně ve tmě!                                                                                                  Malenka K.

Cesta vlakem byla dlouhá a já jsem pořád jedl.               Tom Klásek

Napili jsme se vody, která vytékala ze skály.                   Tereza V.

Zajistil pro všechny snídani a vytíral jsem podlahu.           Sedrik N.

Mně se líbilo na dětském hřišti, kde jsem jezdil na lanovce.

Tom Kožíšek

                                                                                                                                                                        mladí turisti SVČ Bruntál

22.5.2017 (zobrazeno: 3053)
Věra Kocúrková


počet obrázků: 22
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Výdej vysvědčení

Vysvědčení se vydává v úterý
26. června 2018.


Ředitelské volno

Ve dnech 27. - 29. června 2018 bude ředitelské volno.
Školní časopis