Úterý 24. října 2017
Svátek má:  Nina

Cesta do pravěku

Věděli jste, že Tyrannosaurus měl 13x lepší zrak než člověk, nebo že nejpočetnější stádo dinosaurů mohlo mít až několik tisíc jedinců?

sobotu 6. 5. 2017 jsme v Dinoparku Orlová blízko Ostravy v dopoledních hodinách prošli bránou dávné minulosti a putovali jsme druhohorami mezi desítkami obrovských ještěrů. Mnozí z nich se pohybovali a upozorňovali na sebe svoji velikostí a zvuky.

V rozlehlém parku jsme mohli strávit několik hodin, aniž bychom se nudili. Ve 3D kině jsme putovali pravěkem se dvěma dětmi našeho věku s brýlemi na očích, dinoexpres nás dovezl do hlubin pravěku,  pravěké  zkameněliny nám odkryly cestu do minulosti země a další dětské atrakce nás provázely minulostí.

Toto putování nám budou připomínat i malí dinosauři a fotografie, které jsme si na památku pořídili.

                                                                                                                                           turisti SVČ Bruntál

8.5.2017 (zobrazeno: 2864)
Věra Kocúrková


počet obrázků: 19
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Ředitelské volno

Ve středu 25. října 2017 bude ředitelské volno.

Podzimní prázdniny

Ve čtvrtek 26. října 2017 a v pátek 27. října  2017 proběhnou podzimní prázdniny.
Školní časopis