Úterý 19. června 2018
Svátek má:  Leoš

Závěrečná pařba

V úterý 13. 6. 2017 se před naší školou v 18:00 hodin shromáždili žáci třídy 6. A. Kdo je zahlédl z okna nebo šel náhodou kolem, mohl si myslet, že se jedná přinejmenším o několikadenní školní výlet. Bylo tomu ale úplně jinak. Žáci šestého ročníku, vybaveni karimatkou, spacákem, svačinou, snídaní, tělocvikem a učebními pomůckami na další den, se jen přišli společně zúčastnit tolik očekávaného a vytouženého spaní ve škole.
 
Večer začal „utábořením se“ v učebně fyziky. Po odložení karimatky, spacáku a všech dalších věcí se pod vedením třídní paní učitelky Kamily Janákové a paní učitelky Evy Mistrové vydali směrem na Uhlířský vrch. Počasí bylo na takovou vycházku ideální, což ještě přispělo k všeobecně už tak dobré náladě. Cestou si děti zpívaly, povídaly a fotily oblíbené selfie.

Po návratu z dlouhé procházky, která více než kluky a holky unavila paní učitelky, vyrazili všichni na školní zahradu, kde se po rozdělání ohně začaly opékat nejen špekáčky a pečivo, ale také karbanátky nebo marschmallow.

Večerní program se nesl v duchu karaoke. Paní učitelka třídní sotva stíhala vyhledávat a pouštět písničky s textem, které celá třída chtěla zpívat. Všichni dohromady prokázali hudební talent a učebna fyziky se na dvě hodiny rázem změnila v úžasnou hudební show. Kolem půlnoci pak nastal ve škole úplný klid a všichni spokojeně usnuli.

Tohle spaní ve škole se vydařilo na výbornou!

15.6.2017 (zobrazeno: 534)
K. Janáková, E. Mistrová


počet obrázků: 10
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Výdej vysvědčení

Vysvědčení se vydává v úterý
26. června 2018.


Ředitelské volno

Ve dnech 27. - 29. června 2018 bude ředitelské volno.
Školní časopis