Úterý 19. června 2018
Svátek má:  Leoš

RD Rýmařov 2016

Tento článek by se taky mohl jmenovat propršený den, ale to by nebylo fér, protože pozitivní zážitky, které jsme ve čtvrtek 20. 10. 2016 prožili s žáky 8. A a 8. B, rozhodně převažovaly.
Jako každý rok jsme se zúčastnili exkurze ve firmě RD Rýmařov s regionálním a přírodovědným seminářem. Naši žáci si prohlédli výrobní halu a samotnou výrobu. Zde se za pomoci moderní automatické výrobní linky připravují obvodové stěny, stropy, příčky a všechny další komponenty. Detaily technologie  se pak dozvěděli z přednášky v hlavní budově. Potěšily nás i drobné upomínkové předměty, které jsme obdrželi.
Po dopoledni v "Rodinných domcích" jsme se vydali na prohlídku nedaleké kaple V Lipkách, kde žáci četli své referáty o tomto místě, které je právem považováno za perlu severomoravského baroka.
Celkem promočení, ale docela dobře naladění a plni nových dojmů, jsme po občerstvení ve městě, nasedli na vlak a těšili se na teplý čaj doma.

20.10.2016 (zobrazeno: 1847)
Markéta Barschová, Vlastimil Steiner


počet obrázků: 16
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Výdej vysvědčení

Vysvědčení se vydává v úterý
26. června 2018.


Ředitelské volno

Ve dnech 27. - 29. června 2018 bude ředitelské volno.
Školní časopis