Pátek 25. května 2018
Svátek má:  Viola

Mladí cyklisté vyjeli

V úterý 2. května 2017 se konala již tradiční "Dopravní soutěž mladých cyklistů", kterou pořádá Městský úřad Bruntál. K prezenci se dostavilo 7 družstev z různých škol z města Bruntálu a okolí.

Ve čtyřech disciplínách prokázali soutěžící své teoretické i praktické znalosti z dopravní výchovy, první pomoci a jízdě na jízdním kole.

Naši mladí cyklisté, ve složení - Vojtěch Frank, Jaroslav Renda, Kateřina Remešová, Sára Navrátilová, vybojovali skvělé druhé místo a postup do okresního kola.

Jako lev bojovalo družstvo našich mladých cyklistů v okresním kole dopravní soutěže, která se konala 10. května 2017 v Krnově. Po vyčerpávajícím boji na dopravním poli obsadili naši reprezentanti krásné páté místo.

Všem moc blahopřejeme.

16.5.2017 (zobrazeno: 2840)
Jiří Mazal


počet obrázků: 21
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Setkání budoucích prvňáčků

Ve středu 23. května 2018 proběhne setkání budoucích prvňáčků.

Třídní schůzky


Ve čtvrtek 7. června 2018 budou třídní schůzky.

Jarmark

V pátek 8. června 2018 Vás srdečně zveme na školní Jarmark.
Školní časopis