Pátek 18. srpna 2017
Svátek má:  Helena

Mladí cyklisté vyjeli

V úterý 2. května 2017 se konala již tradiční "Dopravní soutěž mladých cyklistů", kterou pořádá Městský úřad Bruntál. K prezenci se dostavilo 7 družstev z různých škol z města Bruntálu a okolí.

Ve čtyřech disciplínách prokázali soutěžící své teoretické i praktické znalosti z dopravní výchovy, první pomoci a jízdě na jízdním kole.

Naši mladí cyklisté, ve složení - Vojtěch Frank, Jaroslav Renda, Kateřina Remešová, Sára Navrátilová, vybojovali skvělé druhé místo a postup do okresního kola.

Jako lev bojovalo družstvo našich mladých cyklistů v okresním kole dopravní soutěže, která se konala 10. května 2017 v Krnově. Po vyčerpávajícím boji na dopravním poli obsadili naši reprezentanti krásné páté místo.

Všem moc blahopřejeme.

16.5.2017 (zobrazeno: 2267)
Jiří Mazal


počet obrázků: 21
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka


Ředitelské volno


Ve čtvrtek 29. června 2017 a v pátek 30. června 2017 bude ředitelské volno.

Školní časopis