Středa 23. ledna 2019
Svátek má:  Zdeněk

Jedu, ale nevím kam!

Nadšení lyžaři zaplnili 7. března 2018 Ski areál Annaberg, který byl dějištěm Zimní olympiády v alpských disciplínách lyžování a snowboardingu. Závod byl určen pro žáky základních škol okresu Bruntál.
Na úvod akce proběhlo seznámení se s tratí a následně se všichni vrhli na rozlyžování na části kopce, která nesloužila závodnímu slalomu.
V letošním roce nám počasí nepřálo a mlha postupně zaplnila celé údolí. Chvílemi to vypadalo, že by se zde mohly natáčet další díly oblíbeného večerníčku - Rákosníček.

Jako první na trať vyrazili žáci a žákyně prvního stupně, poté druhý stupeň a za nimi snowborďáci. Závěr patřil kategorii pedagogů bez rozdílu pohlaví. Odvahu změřit si své síly našlo pouze pět z nich.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Renda L., Bokůvková B., Dendis M., Flekač Š., Sivák M., Hanák R., Renda J., Navrátilová S., Baránek J., Drabová A., Matušková A. a Komárek J.

V kategorii obří slalom 6. – 7. tříd:
3. místo: Michal Dendis

V kategorii snowboard OSL 8. – 9. tříd:
1. místo: Adéla Matušková
3. místo: Sára Navrátilová

GRATULUJEME!

7.3.2018 (zobrazeno: 1226)
Eva Mistrová


počet obrázků: 20
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka
Ředitelské volno
Z důvodu rekonstrukce školy vyhlašujemeve dnech 30.1.2019 a 31.1.2019 ředitelské volno.

Výdej vysvědčení
Vysvědčení za I. pololetí bude vydáno v úterý 29.1.2019.

Pololetní prázdniny
Pololetní prázdniny budou 1.2.2019.

Zápis do 1. tříd

Zápis do 1. tříd proběhne v pátek 12. dubna 2019 od 14:00 do 17:00 hodin a v sobotu 13. dubna od 8:00 do 11:00 hodin.
Školní časopis