Středa 19. prosince 2018
Svátek má:  Ester

Jak poutník poznával svět

Ve čtvrtek 9. 6. 2016 se na naší škole konal tradiční Jarmark.

Jako každý rok, na začátku jarmarku si žáci naší školy připravili pro rodiče a návštěvníky divadelní vystoupení. Tentokrát byla vystoupení dvě.
 
První vystoupení se inspirovalo významným dílem Jana Amose Komenského Labyrint světa a ráj srdce. Labyrint je podle Komenského díla symbolem hledání smyslu života, poznávání světa, hledání cesty k sobě i k druhým.

Hlavní hrdina našeho příběhu - poutník  se rozhodl, že chce poznat svět, chce najít smysl svého života a rozhodnout se pro povolání, které mu přinese radost a štěstí. K poutníkovi se přidali dva průvodci Všezvěd Všudybud a Mámení.

Poutník se dostal k Bráně života, navštívil rynek světa, seznámil se s řemeslníky, dostal se mezi muzikanty, zpěváky, tanečníky, mnichy. A na závěr svého putování si uvědomil, že každý člověk nalezne své štěstí ve svém srdci.

Druhé vystoupení bylo v anglickém jazyce a připravili si ho žáci z šestých ročníků. Zahráli nám Popelku. (Obě představení je možno shlédnout na našem facebooku).

14.6.2016 (zobrazeno: 2818)
Václav Severa


počet obrázků: 57
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Ředitelské volno


Ve dnech 3. a 4. ledna 2019 bude ředitelské volno. Nástup do školy bude v pondělí 7. ledna 2019.
Školní časopis