Pondělí 22. ledna 2018
Svátek má:  Slavomír

Hrajeme florbalovou ligu ZŠ

Je tu nový školní rok a s ním i nový ročník Florbalové ligy I. stupně ZŠ.

První kolo se odehrálo na ZŠ Okružní v Bruntále ve středu 12. 10. 2016.

Letošního ročníku se účastní 6 škol – ZŠ Cihelní, ZŠ Jesenická, ZŠ Okružní, ZŠ Petrin, ZŠ Rýmařovská a také ZŠ Malá Morávka.
Do turnaje naši chlapci vkročili výborně, když z 5 zápasů dokázali 4 vyhrát. Jediní nad naše síly byli chlapci ze ZŠ Jesenické, kterým jsme podlehli po vyrovnaném boji 3:5.
Turnaj ukázal, že máme na čem stavět, že na naší škole jsou opravdu šikovní chlapci a opravdu se vyplatí s nimi pracovat. Když budou hrát tento rok tak dobře jako toto kolo, tak můžeme pomýšlet možná i na celkové vítězství v tomto ročníku. Ale nepředbíhejme a nechme se překvapit, jak to celé dopadne.

Další kolo se koná 9. 11. na ZŠ Jesenické.

14.10.2016 (zobrazeno: 1555)
Václav Severa


počet obrázků: 9
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Lyžařský kurz


V pondělí 22. ledna 2018 začíná týdenní lyžařský výcvikový kurz pro žáky 1. stupně.
Školní časopis