Neděle 22. dubna 2018
Svátek má:  Evžénie

Další kolo Florbalové ligy - na ZŠ Cihelní

Ve středu 12. 4. 2017 se na naší škole hrálo předposlední kolo Florbalové ligy I. stupně ŽŠ.
Naše škola držela celkově druhé místo s mírným náskokem, takže cílem bylo upevnit si náskok před posledním kolem a zajistit si tak s předstihem konečné druhé místo.
Zápas jme začali proti ZŠ Jesenická a nebylo to špatné. V průběhu hry jsme vedli o branku, pak soupeř srovnal a zápas se rozhodoval v poslední minutě. Když už vše nasvědčovalo tomu, že budou nájezdy po remíze, tak jsme si nechali necelých 15 sekund před koncem vstřelit lacinou branku a ta nás stála 3 body.
Další zápasy se vyvíjeli již lépe. Všechny jsme vyhráli, byť některé se štěstím, ale to ke sportu patří. Uhájili jsme druhou pozici a máme tak šanci, že se dočkáme po roce pauzy zase medailové pozice.
Vše rozhodne poslední kolo, které bude v květnu na ZŠ Okružní.

19.4.2017 (zobrazeno: 566)
Václav Severa


počet obrázků: 9
kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek kliknutím se otevře zvětšený obrázek

přidat k oblíbeným položkám přidat k oblíbeným             vytisknout Vytisknout                poslat e-mailemposlat e-mailem   


Nástěnka

Konzultace pro rodiče


Konzultační odpoledne pro rodiče proběhne ve čtvrtek 19. dubna 2018 od 15:30 - 17:30 hodin.
Školní časopis